WARSZTATY UNKF

W dniu 10.06.2016 r. z inicjatywy Klubu Młodych Przedsiębiorczych w Gimnazjum nr 1 im. H. Sienkiewicza odbyły się warsztaty na temat zasad funkcjonowania Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., obowiązków spółek notowanych na giełdzie oraz zasad inwestowania. Wzięło w nich udział 72 uczniów, Zajęcia poprowadził Maciej Kędziora, pracownik Departamentu Nadzoru Obrotu Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego. Prelegent z dużym zaangażowaniem przybliżył uczniom tę trudną tematykę. Młodzież była zainteresowana omawianymi zagadnieniami, o czym świadczyły zadawane prelegentowi pytania. Warsztaty zakończyły się konkursem. Uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą zdobytą w trakcie zajęć zostali nagrodzeni gadżetami w postaci pendrive'ów, koszulek, długopisów itp. ufundowanych przez organizatora warsztatów UKNF.