ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Piątek, 22 czerwca 2018 r. to ostatni dzień roku szkolnego 2017/2018. Jego uroczyste zakończenie w naszej szkole odbyło się w auli szkolnej o godz. 9:00 a o godz. 10:30 pożegnaliśmy naszych absolwentów.

W minionym roku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 52 uczniów, wśród których 35 to zdobywcy tytułu Primus Inter Pares, czyli uzyskali oni średnią ocen co najmniej 5,0 /bez ocen dostatecznych/.

Gimnazjum z tytułem "Najlepszy absolwent" ukończyło piętnaścioro absolwentów. Tytuł "Najlepszy absolwent" i statuetkę otrzymują uczniowie, którzy przez trzy lata byli prymusami.
W tym roku byli to: Łukasz Poździał (3B), Łukasz Tarasiuk (3C), Oliwia Lis (3A), Karoilna Talarek (3B), Agnieszka Mirkowicz (3B), Daria Noemi Deptuła (3A), Radosław Żarnoch (3B), Małgorzata Sienkiewicz (3A), Kacper Paprotny (3B), Zuzanna Iciak (3B), Daria Berendt (3A), Julia Aleksandra Lis (3A), Adrian Biedrzycki (3B), Weronika Kozłowska (3A), Sebastian Mrugacz (3B).