REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

2019-03-04 20:53:18 (ost. akt: 2019-03-04 21:10:43)

Uprzejmie informujemy, że 28 marca 2019 r. o godz. 17.00 w Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Szczytnie-Hala Wagnera (ul. Jerzego Lanca 1) odbędzie się spotkanie wizytatorów Kuratorium Oświaty w Olsztynie z rodzicami uczniów klas VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjum.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu rodziców uczniów klas trzecich z naszego gimnazjum do uczestnictwa w zebraniu. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zasady rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych oraz zaprezentowane będą wyniki ankiety dotyczącej wyborów dalszej ścieżki kształcenia przeprowadzonej wśród uczniów województwa warmińsko-mazurskiego (w tym również powiatu szczycieńskiego). Planowane jest również spotkanie z przedstawicielami szkół średnich powiatu szczycieńskiego, którzy przedstawią ofertę edukacyjną swoich szkół.