Biuletyn informacji publicznej
menu

ZAKOŃCZENIE ROKU I POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

W środę 19 czerwca 2019r. w auli Gimnazjum nr 1 w Szczytnie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie ostatniego rocznika absolwentów.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania Hymnu Państwowego. W związku z wprowadzeniem reformy oświaty mury naszego gimnazjum opuścił ostatni rocznik Absolwentów. W tym roku Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczytnie ośmioro uczniów ukończyło z zaszczytnym tytułem "Najlepszy Absolwent"i statuetką. Przez 3 lata nauki osiągali oni średnią powyżej 5,0 (5,68 - 5,07), wzorowe zachowanie i nigdy nie mieli na świadectwie trójki.
Najlepsi Absolwenci 2019
1. Wiktoria Nosek
2. Augustyn Siurnicki
3. Agnieszka Płoska
4. Jakub Poździak
5. Weronika Pliszka
6. Amelia Kita
7. Inga Łebkowska
8. Karolina Pac

Ponadto 19 uczniów ukończyło szkołę z wyróżnieniem uzyskując średnią ocen od 5,47 do 4,77: Vladislav Budeanu, Sandra Szylakowska, Dariusz Tadrzak, Maksymilian Kulesza, Adelina Budeanu, Marta Czaplicka, Klaudia Majorkiewicz, Amelia Wójcik, Martyna Białowós, Mikołaj Wojciechowski, Filip Włodkowski, Jakub Sadowski, Oliwia Wilczek, Wiktoria Grzeszczyk, Julia Studniak, Daria Jezierska, Karolina Szklarek, Dawid Kaczmarczyk, Daria Kotkiewicz.
Wszystkim Absolwentom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnym etapie edukacji !!!