GIMNAZJALNA OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniu 25 maja 2017 r. trzech uczniów naszej szkoły: Hubert Kwiatkowski, Wojciech Grądzik i Jakub Wrzochalski wzięło udział w Gimnazjalnej Olimpiadzie Przedsiębiorczości,

która został zorganizowana przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Uczestnikami olimpiady na etapie centralnym zostali po pokonaniu wszystkich zawodników z województwa i okręgu. Do etapu centralnego zakwalifikowało się 90 najlepszych zawodników z całej Polski. Wojciech Grądzik został jednym z 30 laureatów, zajmując 7 miejsce w Polsce. Jakub Wrzochalski został jednym z 30 finalistów olimpiady. Zabrakło szczęścia Hubertowi Kwiatkowskiemu, przy którego udziale udało się naszym uczniom zakwalifikować do finałów na szczeblu centralnym.
Sredecznie gratulujemy całej naszej drużynie!!!