Biuletyn informacji publicznej
menu

SPOTKANIE Z JERZYM GOSIEWSKIM - POSŁEM NA SEJM RP

Poseł na Sejm RP Jerzy Gosiewski oraz Pan Zbigniew Gontarzewski spotkali się z młodzieżą. Uczniowie mieli okazję do zadania parlamentarzyście pytań dotyczących nurtujących ich problemów związanych np. z edukacją, ekologią (wycinką Puszczy Białowieskiej).

30.10.2017 r. uczniowie naszej szkoły zostali laureatami “ Konkursu Wiedzy o Sejmie”skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu szczycieńskiego.
Konkurs został zorganizowany w ramach projektu edukacyjnego realizowanego przez Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu z inicjatywy Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jerzego Gosiewskiego. Organizatorem przedsięwzięcia był Pan Zbigniew Gontarzewski - sekretarz Biura Poselskiego w Szczytnie.
Przed rozstrzygnięciem konkursu, organizatorzy zapowiedzieli wizytę w szkole, której uczeń zajmie pierwsze miejsce i zgodnie z tą zapowiedzią 19 grudnia wzięli udział w uroczystości związanej ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.
Po przedstawieniu Poseł na Sejm RP oraz Pan Zbigniew Gontarzewski spotkali się z młodzieżą. Uczniowie mieli okazję do zadania parlamentarzyście pytań dotyczących nurtujących ich problemów związanych np. z edukacją, ekologią (wycinką Puszczy Białowieskiej). Spotkanie sprowokowało dyskusję, która trwała jeszcze długo po opuszczeniu szkoły przez gości.